Strony i sklepy internetowe

Zależy mi na tym, aby zrobić dla ciebie stronę internetową bądż sklep internetowy z którego będziesz zadowolony, który będzie generował zysk dla ciebie bądż twojego biznesu. Dlatego wszystkie strony internetowy które wykonuję spełniają najnowsze wymagania i trendy w dziedzinie projektowania stron internetowych. Więc możesz być pewny że strona którą zrobię dla ciebie będzie:

Responsywna

Strony responsywne - Śląsk

Czyli będzie się dobrze wyświetlać na każdym urządzeniu, zaczynając od telefonu komórkowego poprzez tablet, laptop, komputer aż po duży telewizor.

Nowoczesna

Nowoczesne strony internetowe - Śląsk

Nowoczesny design strony internetowej oparty o material designa czyli wytyczne Googl dotyczące wyglądu stron internetowych

SEO friendly

Strona przyjazna SEO

Strona będzie zooptymalizowane pod względem wysokich pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Co zapewni ci znaczną przewagę nad konkurencją

Przyjazny UX

Przyjazny UX

Ładna, prosty i przejrzysty interface użytkownika który zwiększa komfort użytkownika, co znacznie zwiększa czas jaki zytkownik zostaje na twojej stronie intenetowej.

Szybka

Szybka strona internetowa

Szybka strona internetowa znacznie poprawi zadowolenie użytkowników jak i twoją pozycję w wyszukiwarkach internetowych

Serwisowana

Serwis-stron-internetowych

Zadbam też o aktualizację twojej strony, wtyczek i innych niezbędnych dodatków. Szybkie przywracanie do żywych,stron które znikły z sieci.

Przeszkolenie

Wspracie dotyczące obsługi stron internetowych

Chcesz sam/a uzupełniać treści na stronie? Nie ma porblemu, zapewniam wsparcie i przeszkolenie w tym zakresie

Analityka

Analityka stron internetowych

Strona sama się nie zindeksuje i nie zanalizuje, dlatego gotowe strony podpinam do google search console i google analitics, oraz do pixela facebooka (na żądanie)

Strona internetowa na Joomla

Joomla

Wydajny system zarządzania treścią (CMS) w którym się specjalizuje.

Strony internetowe na wordpress

WordPress

Najpopularniejszy system zarządzania treścią (CMS) na świecie.

Strony internetow na strony-internetowe-html-css-js

HTML+CSS+JS

Bardzo szybka strona internetowa, dla serwisów nie wymagających częstych zmian.

Szybkie odpowiedzi na twoje pytania

Strony oparte na Joomla

Joomla to jeden z bardzo popularnych CMS, czyli systemw zarządzania treścią. System ten jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla stron internetowych w których użytkownicy muszą miec różne prawa dostępu. Bardzo dobrze sprawdza się jako serwis ogłoszeniowy, portal informacyjny, wiztytówki.
Strony internetowe na Joomla charakteryzują się bardzo dużą stabilnością, prędkością działania, Łatwo dodaje się i zmienia własne treści, zdjęcia itp.

Strona internetowa na Joomla

Strony oparte na Wordpress

Strona internetowa na wordpress

WordPress to najpopularniejszy system zarządzania treścią. Dzięki niemu można zrobić wiele radzajó stron, zaczynając od prostych stron wizytówek a kończąc na dużych sklepch internetowych. Ze wzgłedu na swoją popularność posiada bardzo dużo, różnego rodzaju wtyczek i dodatków które znacznie wzbogacają jego funkcjonalność. Charakteryzuje się też łatwością w dodwaniu własnych treści.

Strony oparte na HTML CSS JS

HTML, CSS i Javascript to są technologie z których zbudowane są wszystkie strony internetowe na świecie. Strony wykonane tylko w tych technologiach są bardzo Szybkie, nie podatne na wirusy i inne robactwo internetowe. Są zatem bardzo wydajne jak i bezpieczne. Nadają się tylko do stron statycznych czyli takich jak strony wiztytówki, strony informacyjne itp.

 Strona internetowa na HTML CSS JS
 • Co dostanę zamawiając stronę internetową?


  Zamawiając u mnie wykonanie strony internetowej bądź też sklepu internetowego, otrzymasz pełne wsparcie i doradztwo od etapu opracowania koncepji aż po jej wdrożenie i użytkowanie. Każda strona którą tworzę dla moich klientów jest dostosowana do wymogów i możliwości zamawiającego, oprócz strony internetowej otrzymasz:

  • Indywidualny projekt strony.
  • Doradztwo w sprawie wybrania technologii.
  • Pomoc w sprawie wykupienia domeny, serwera i hostingu.
  • Przeszkolenie dptyczące dodawania własnych treści na stornę internetową.
  • aktualizację oprogramowania witryny interentowej jak i wtyczek.

 • Cennik strony internetowej

  Cena zrobienia witryny internetowej jest zależny od wielu czynników takich jak:

  • Jak skomplikowany ma być ten serwis internetowy
  • ile będzie zawierać podstron
  • jakie ma posiadać funkcjonalność
  • Czy będzie trzeba wykupić odpowiednie licencje na wtyczki do strony internetowej i/lub grafiki
  • Okres na jaki ma być udzielone wsparcie
  Jeśli chcesz poznać ile będzie cię kosztowało wykonanie serwisu internetowego, to najlepiej skontaktuj się ze mną i omówimy temat. Jestem pewien że napewno dojdziemy do porozumienia.

 • Jak długo będe czekał na stronę internetową

  Czas wykonania serwisu internetowego, podobnie jak jego cena jest zależna od wielu czynników. może wachać się od 2/3 dni nawet do kilku miesięcy